eskişehir büyükşehir belediyesi logo

REZERVASYON

 

OKUL GRUPLARI İÇİN REZERVASYON

Okul grupları www.eskisehirbilimdeneymerkezi.com adresinden ulaşabilecekleri program dahilinde merkezimize  ön görüşme gerçekleştirmelidir.

Rezervasyon ön görüşmesini gerçekleştiren okul/grup ön görüşme onayının ardından, rezervasyon teyit formunu doldurup e-posta veya fax yoluyla aynı gün içerisinde merkezimize ulaştırmalıdır.Aksi halde rezervasyon işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

444 8 236

bdmuerezervasyon@gmail.com

Fax: 0(222) 300 00 14

Okul Grupları rezervasyon talep ederken; okul adı, tarih/saat, sınıf/şube, toplam öğrenci sayısı, refakat eden öğretmen ve veli sayısı, sorumlu öğretmenin adı soyadı ve iletişim numaraları gibi bilgileri eksiksiz olarak belirtmelidir.

 

GRUP/TUR İÇİN REZERVASYON

 Gruplar www.eskisehirbilimdeneymerkezi.com adresinden ulaşabilecekleri program dahilinde merkezimize telefon yada şahsen başvurarak Uzayevi yada Bilim Deney Merkezi için rezervasyon yaptırabilirler.


Grup rezervasyonu talep edilirken; tarih/saat, grup niteliği, yaş ortalaması, toplam katılımcı sayısı, grup sorumlu/ları adı soyadı ve iletişim numaraları gibi bilgiler eksiksiz olarak belirtmelidir.

 

 TÜM REZERVASYONLAR;

• Rezervasyon 40 kişinin üzerindeki okul/gruplara yapılmaktadır. Bireysel katılım için doğrudan uygun seanslara gişelerden bilet satışı yapılmaktadır.

• Şehir içi grupları için; bilet satışı, 48 saat öncesinden yapılır. Rezervasyonu yapılan grupların biletlerini 48 saat öncesinden almamaları durumunda rezervasyonları iptal edilir.

• Şehir dışı grupları için; belirlenen rezervasyon tarihinden en geç 48 saat öncesinde 444 8 236 no’lu telefonu arayarak rezervasyonu teyit etmelidir.

• Tur/Gösterimlere katılacak grubun en az 15 dakika öncesinde merkezde hazır olması gerekmektedir.

 

ULAŞIM

Ulaşım okullar tarafından sağlanmaktadır. 

 

OKUL GRUPLARI BİLİM DENEY MERKEZ'İNDE NELER YAŞAYACAK?

Öğrencilerin, bilimin sonsuz dünyasını keşfettiği merkezimizde, dinozorların yaşamından ses, ışık, su, hava, uzay , mekanik ve enerjiye kadar olan sergiler ve düzenekler yer alıyor. Bilim dünyasının eğlenceli deneylerle anlatıldığı, zaman zaman gösteri ve atölyelerle uygulama alanlarının yaratıldığı Bilim Deney Merkezi, yeni eğitim-öğretim yılında da anaokulundan 12.sınıfa kadar siz öğrenci ve öğretmenlerimizi bekliyor.

Öğrencilerin yaş seviyelerine uygun olarak deney aletleri sınıflandırılmakta, onların en iyi şekilde öğrenmesi ve eğlenmesi için farklı sunumlar yapılmaktadır. Tur süremiz grubun özelliğine göre değişmekte olup yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Öğretmenlerimizden ricamız; öğrencilerinizi bilim merkezimize getirmeden önce yukarıda geçen temalar hakkında bilgi verebilir, turun daha verimli ve güzel geçmesi açısından bizleri destekleyebilirsiniz.